O mnie

Fajnie, że wpadłeś!

Cześć!

Mam na imię Ania, mam niespełna 23 lata, a od trzech mieszkam za granicą – w Holandii. Jestem pasjonatką języków, a w szczególności języka angielskiego. Oprócz tego uczę się jeszcze niderlandzkiego oraz francuskiego. W planach jest oczywiście jeszcze więcej, ale niestety brak czasu nie pozwala. Zaczęłam pisać bloga z pasji oraz z chęci dzielenia się swoją wiedzą z innymi ludźmi, dlatego mam nadzieję, że i ty coś z tego wyniesiesz! 

Co robię oprócz ‘kucia’ słówek i maltretowania kolejnych rozdziałów gramatyki? Uwielbiam czytać książki, szczególnie te przygodowe oraz kryminały. Zajmuję się moim kotem i królikiem, oraz piję kawę w hurtowych ilościach. Całkiem fajnie, nie? 😀

Co tutaj znajdziesz?

Blog powstał z zamysłem pomocy Polakom w opanowaniu podstaw języka angielskiego. Wiem, że życie za granicą bez języka może być naprawdę ciężkie. Nieumiejętność komunikacji z innymi ludźmi potrafi uprzykrzyć życie. 

Na blogu znajduje się już ponad 100 artykułów, dotyczących języka angielskiego. Gramatyka, słownictwo, motywacja, darmowe ćwiczenia do druku, fiszki i wiele innych rzeczy.

W ogarnianiu bloga pomaga mi mój narzeczony – Adam. 💙

Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie na tym blogu, oraz że wrócisz tu jeszcze!